Otopay

Otopay Card Al

Otopay kartlarının son zamanlarda sıklıkla ele alınması güvenilir olduğunun göstergesidir. Otopay güvenilir mi soruları adına piyasada bir takım görüşlerde yer almaktadır. Bu görüşler kartı önceden kullanan müşteriler tarafından ele alınmaktadır. Genel olarak memnun kalınan ön ödemeli sistemlerden birisi olmaktadır. Kart için herhangi bir kimlik bilgisine yer verilmemesi de ülkemizde ilgi görmesine sebep olmaktadır.

Aynı zamanda bayiler içerisine kayıt olmanıza da gerek yoktur. Kayıt olmadan ve ücretsiz olarak karta sahip olabilirsiniz. Satın alma işlemlerinde yapılması gerekenler ise oldukça basittir. Bu işlemler adına tercih edeceğiniz bayileri;

 • Olumlu yorumlar almış olmasına dikka etmelisiniz.
 • Referanslarının güçlü olması da güvenilir olduğunun göstergesidir.
 • İletişim seçeneklerinin birden fazla olması gerekmektedir.
 • İletişimler adına haftanın 7 günü 24 saat aktif olunması da mühimdir.
 • Otopay satın al işlemleri için bu niteliklerin olmasına dikkat edilmektedir. Aynı zamanda bayilerin anlaşmalı olduğu bankalarda önemlidir. Ödeme yapmak için sahip olduğunuz banka hesabı üzerinden ödeme yapmalısınız. Bu sebepten dolayı banka bilgileri de mühimdir. Müşteri hizmetleri banka numaralarını, hesap kullanıcı adını ve şube bilgilerini vermektedir. Bunun yanı sıra ödemeler adına açıklama bölümü hakkında da bilgi sunulmaktadır.

  Tüm bu bilgilere uyan müşterilerin kart sahibi olmaları esas alınmaktadır. Kartın haneleri adına da müşteri hizmetleri işlem görmektedir. 19 haneli pin numarasının yanı sıra güvenlik kodlarına da yer verilmektedir. Bunun yanı sıra son kullanma tarihi de kart harcamaları adına son derece önem arz etmektedir.

  Otopay Kullanımı

  Otopay bozdur işlemleri kartın kullanılmaması adına ele alınmaktadır. Ya da ödemelerinizden arta kalan limitlerin elde edilmesi söz konusudur. Kullanımlar adına rakam kombinasyonlarından yola çıkılmaktadır. Bu kombinasyonlar geçerli sitelere girilmektedir. Sonucunda ödemelerin yapılması söz konusudur. Otopay bozum işlemlerinde geçerli bakiyenin Türk Lirası olarak çevrilmesi ve müşteriye verilmesi gerekmektedir.

  Bu işlemler için bayilerin komisyon bedellerine yer vermedikleri görülmektedir. Ücretsiz bozdurma işlemleri adına güncel kur hizmetlerinden faydalanırsınız. Bu hizmetler de müşteri temsilcileri tarafından ele alınmaktadır. Tüm sorgulama, denetleme ve hesaplama işlemleri sonucunda bakiyeler hesaba aktarılmaktadır. Müşterilerin hesapları içerisinden de bu bakiyelere ulaşmaları söz konusudur.

  otopay satış fiyatı