Paykasa Bozum

Paykasa Güvenli Bozdurma

Paykasa yöntemi ilk olarak Avrupa’da internette ödeme yapan kişilerin talepleriyle ortaya çıkmış olan, daha sonra ise sağladığı güvenlik ve gizlilik koşulları yüzünden ülkemize kadar gelmiş olan bir sanal kredi kartı yöntemidir. Çoktan paykasa satın almış, kullanmış, paykasa bozdurma işlemi yapmış kişiler bulabilirsiniz. Genelde bu kişiler pek çok forum sitesine yorum bırakmışlardır. Bu yorumları incelediğiniz zaman Türkiye’deki pek çok paykasa bayisinin bozdurma işlemleri sırasında sorun çıkardığını görebilirsiniz. Aynı yorumların içerisinde sitemizin ne kadar güvenli olduğundan bahseden kişilerle de karşılaşabilirsiniz.

Bizim sitemizde yapacağınız paykasa bozum işlemleri sırasında kesinlikle bir sorunla karşılaşmazsınız. Verdiğiniz bilgiler her zaman site içerisinde saklı kalır ve her ne olursa olsun başkaları ile paylaşılmaz. Sitemiz neden bu kadar güvenlidir?

Sizler de bu sitede bozdurma işlemlerinin farkını yaşayabilirsiniz. Her hangi bir site ile aynı kulvarda olmadığını yaptığınız ilk işlemde anlayabilirsiniz.

Paykasa Bozum İşlemi Nasıl Yapılır

Bu işlemi sitemizde güvenle yapabilirsiniz. Önce sitemizdeki canlı destek bölümüne bağlanmalı ve sizden istedikleri ad, telefon, e posta bilgilerinizi vermelisiniz. Daha sonra mesaj bölümüne bozum işlemi talebinizi yazmalısınız. Sizden istenen 16 haneli kart kodunuzu ve hesap numaranızı vermelisiniz. İşleminizin tamamlanması için sitenin bir miktar süreye ihtiyacı vardır. Bu süre dolduğu an hesabınızda parayı görebilirsiniz. İşlem süresi her hangi bir nedenden dolayı kesinlikle uzamaz ve kullanıcıların beklemesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Sizler de bozum işlemlerini bizim sitemizden hiçbir güvenlik açığı olmadan, en yüksek kurlardan yapabilirsiniz. Profesyonel kadromuz size hizmet vermek için beklemektedir.