Paykwik Satın Al

Paykwik Kart Satın Al

Yurtdışı merkezli olan Paykwik, ön ödemeli yapacağınız alışverişlerinizde size güvenli alışverişin kapılarını açan bir yöntemdir. Paykwik kartını alışverişlerinizde güvenle kullanabilir, karmaşık kod yazılımlarıyla kartın çalınmasına karşı güvende olur ve hiçbir kişisel bilgi barındırmaması nedeniyle de sanal ortamlarda kişisel bilgilerinizi paylaşmak durumunda kalmazsınız.

Paykwik Satın Almanın Yararları

Paykwik Kart, ön ödemeli kartların arasında yer aldığı için güvenlik maksimum seviyededir. Sanal ortamlarda yaptığınız alışveriş işlemleriniz bu nedenle son derece güvenilir olacaktır. Ayrıca kartın hiçbir kişisel bilgiye yer vermiyor olması, bilgi hırsızlığına maruz kalmanızı önleyecektir.

Yatırım seçeneklerinin son dönemlerde ön ödemeli kartlara ağırlık vermesi, Paykwik ön ödemeli kartının birçok sitede kullanılmaya başlamasıyla sonuçlanmıştır. Alışveriş siteleri, oyun siteleri gibi platformlarda kartı geniş seçenekler çerçevesinde kullanabilirsiniz. Bazı alışveriş sitelerinin Paykwik kartına özel düzenledikleri kampanyalardan da, bu kartı satın alarak yararlanabiliyorsunuz.

Online Alışverişlerde Güven

Birçok insan artık alışverişlerini online ortamda tamamlıyor ve kredi kartlarının güvenilirliği de büyük bir problem oluşturuyor. Ancak Paykwik kart, bu tür güvenlik problemleriyle karşılaşmamanız için maksimum düzeyli güvenlik sistemlerine sahiptir. Kartı sistemlerimizden Euro para birimi değeriyle satın alabiliyor ve anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kurların anlık değişimleri üzerinden belirlenen kart fiyatlarıyla beraber, 10 Euro'dan başlayarak Paykwik kartına sahip olabilirsiniz.

Paykwik kartları, 16 haneyle oluşturulan ve karmaşık dizinlerle meydana getirilen kodlara sahiptirler. Kart kodunuzun bu nedenle çalınması imkansız hale gelir. Ayrıca Paykwik kartlarında bir de pin kodu bulunur. Firmamızdan satın alacağınız Paykwik kartlarını, bu kart kodları ve pin kodları yardımıyla alışveriş sitelerinde güvenle kullanabilirsiniz. Parametrik dizinlerin taklit edilmesi imkansızdır ve bu durum da kartın çalınmasını imkansız hale getirir.

Firmamız Paykwik kartı satın alabileceğiniz güvenilir bir yetkili bayidir. Sanal kartların satışları Türkiye'de fiziksel bayiler aracılığıyla gerçekleştirilemediği için, ön ödemeli kart satışı yaptığını iddia eden birçok insan piyasada türemeye başlamıştır. Bu nedenle Paykwik yetkili bayisi olan firmamızı tercih ederek, piyasada satış yaptığını iddia dolandırıcılara para kaptırmamış olursunuz.

Paykwik kartınızı Euro para birimi bazında satın olabiliyorsunuz. Sistemimizde Paykwik kartının güncel fiyatlarına dair anlık kurları takip edebilir, böylelikle kartınızı en iyi fiyat doğrultusunda alabilirsiniz. Paykwik kartına dair danışmak istediğiniz soru ve görüşlerinizi, sistemimiz üzerinden yetkili destek birimlerimiz ile paylaşabilir ve satın alma taleplerinizi de yine yetkili birimlerimize iletebilirsiniz.